Citat:
Ursprungligen postat av AnZienT
Frågan är, varför det skulle? Varför skulle det behöva vara relevant? Det här verkar mer vara en principsak från hans sida.
Det är högst relevant om han är samma typ som dessa vi hänger ut, och hur kommer det sig att op snyggast.se inte fått tråden nerstängd men nu när Maxieboy lipar över att han blir skrattad åt så skall den tydligen bli det?
Citat:
Ursprungligen postat av AnZienT
Jag personligen tycker inte att tråden borde stängas ner. Tvärt om, jag tycker att raid trådar är roliga.
Om moderatorn ojn tycker att tråden är okej där den är så får den vara kvar tycker jag, den innehåller roliga historier och den innehåller loggar = Roliga Historier, case closed.
Dessutom ser jag inte var man blir uppmanad att raid:a, en raid fungerar som så att alla attackerar en sida vid exakt samma tillfälle, eftersom att alla har tillgång till chat.snyggast.se ser jag inte hur någon kan stoppa folk från att posta roliga loggar, chatten är ju öppen för alla.