Kollade just på Mike Beck´s Ridskolan 5 "Bilskolan". Nu får han ju för fan sluta, det bli bara sämre och sämre, det är fan ingen kvalite på någonting!
Jag har börjat fundera om det är komedi han försöker göra eller vad fan håller han på med? Nu får han skärpa till sig, det är dax att det kommer in lite nytt regissörblod på marknaden.
Inte en filmjävel till jag kommer köpa som han producerat eller skrivit manus till! Detta var en besvikelse!
Samma dåliga skådespelare som alltid, den enda relativt nya tjejen i filmen "Barbie" har ju lagt ner porren nu så henne får man inte se mera av, nej jag säger bara en sak..... FY FAN FÖR SVENSK PORR!!!!
Håller fullständigt med dig. Beck och hans crew har ingen känsla för porr. Kör med samma meningslösa fotografi och klippning, rulle efter rulle. Han känner sig nog jävligt kreativ när han vinklar kameran så man ser samlaget "snett. Eller när han kör "discovery" wannabie och fotar nån stackars blåmes som ofrivilligt råkat hamna mitt bland porrgänget med Samson i spetsen på en gård i någonstans i skåne. Gillar porr , speciellt på svenska, men tack vare att han använder samma sönderknullade WT brudar i varje rulle, har min tvskärm tyvärr ett konstant avtryck av Alexandra Hjorts fitta , som inte går att få bort.
Killerwhale >>> "Gillar porr , speciellt på svenska, men tack vare att han använder samma sönderknullade WT brudar i varje rulle, har min tvskärm tyvärr ett konstant avtryck av Alexandra Hjorts fitta , som inte går att få bort."
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!