Citat:
Ursprungligen postat av MiaMia78
Det är ju onekligen många storlekstrådar här på Flashback, och det verkar inte finnas något så kränkande för en kille som att bli nobbad p g a storleken.
Låt säga att man raggat upp någon, och när kläderna åker av visar det sig att han har en kuk modell mikro. Det kanske inte känns så jättekul då, men vad är värst?
1. Ha typ en kvart dålig sex.
2. Kränka killens självkänsla totalt, och kanske få honom att må dåligt i åratal efteråt.
Så, tjejer som förnedrar killar och skickar hem dem p g a klen utrustning..hur tänker ni eg??
Tror att det är ytterst få som skickar hem killen om det har gått så långt att kläderna har åkt av. De flesta tar nog fan i hågen och biter i det sura äpplet .. eller snarare lilla prinskorven i det här sammanhanget.
Om man nu överhuvudtaget ser det som ett problem vill säga, jag gör det inte. Utan ser nog mer till helheten, kropp , händer , röst , attityd, hjärna. Stämmer det så spelar storleken mindre roll.