2001-07-21, 16:15
  #1
Allt det där med att kunna förlänga penis med "styrketräning" utan operation eller pumpar eller verktyg har blivit populära.

Enligt bigdick.com så säger de att 98 % har fått positiva resultat. Likaså för andra sajterna...

Frågan är, är det sant eller är det bara ett sätt att lura folk på pengar?

hälsn. Catman

Citera
2001-07-21, 17:06
  #2
Medlem
Funkar det verkligen??

Det borde ju funka. Om man utsätter cellerna för 'drag-kraft', så delar de ju på sig efter ett jävla tag. Man kan ju förlänga sina örsnibbar med vikter, utan att dessa minskar i tjocklek. Så om man förvarar ballen i en sträckbänk några timmar om dagen, så kommer den nog fan att bli längre.
Citera
2001-07-22, 00:49
  #3
Medlem
Funkar det verkligen??

...visst..och fullkomligt obrukbar annat än till att pissa med...
Citera
2001-07-22, 01:42
  #4
Medlem
Funkar det verkligen??

Det kan nog vara så. Jag är ingen expert på kuktänjning, så pröva nu fan inte utan att snacka med din urolog före. :o)
Citera
2001-07-22, 15:03
  #5
Medlem
Funkar det verkligen??

Det är enkla muskelövningar, som fungerar. Vikter fungerar också, vet inte vart man kan köpa dem dock. big-penis.com är hyfsat billig. Läste om människor i djungeln som använder pinnar och stenar för att förlänga penisen. De har upp till en halvmeter långa (väldigt smala) kukar eftersom att det i deras kultur anses vara attraktivt. Fan vet om man vill ha så lång..




Annars kan du ju alltid prova dammsugaren :)
Citera
2001-07-23, 00:03
  #6
Medlem
Funkar det verkligen??

ha ha ha haha lelle.Jävligt kul skrivet.Stackars den jäveln som stoppar drulen i dammsugaren när den är på..
Citera
2001-07-23, 19:56
  #7
Medlem
Funkar det verkligen??

Kuken får inte plats i ett dammsugarmunstycke, inte i dem av märket Volta i alla fall. Har inte testat med centraldammsugare dock. Nån annan som har större erfarenhet?
Citera
2001-07-24, 09:35
  #8
Medlem
Funkar det verkligen??

Och orsaken till att ni vill ha längre kukar är vad?
Citera
2001-07-24, 16:44
  #9
Medlem
Funkar det verkligen??

Förmodligen för att det ser så coolt ut när de lägger den i byxbenet,låter den hänga nedanför byxbenets mynning och säger:Kolla in min enögda byxorm!
;-)
Citera
2001-07-24, 22:43
  #10
Medlem
Funkar det verkligen??

Man kan slå folk med dem om de är riktigt långa. Skitkul om man bastar med okända folk på badhuset. Rekommenderas varmt :o)
Citera
2001-07-25, 02:20
  #11
Medlem
Funkar det verkligen??

Jag tror det snarare handlar om en inre drift att kunna suga av sig själv!
Citera
2001-07-25, 11:06
  #12
Medlem
Funkar det verkligen??

Scumbag nr.1 har fan rätt.....


fan gå på prozac så behöver ni ingen kuk.......
Citera
  • 1
  • 2

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in