Citat:
Ursprungligen postat av Indischer Get
Jag tycker det var helt berättigat att de dödade "civila" tyskar
Naturligtvis tycker du det, eftersom du enligt egen utsago (särskilt i Psykforumtrådarna "Funderingar kring psykos" och "Jag håller på att bli galen") är en svårt mentalsjuk halvjudisk rabiat sionistisk människospillra (enligt din egen och rabbinernas definition inte ens "äkta jude" eftersom det inte var en av G-d utvald

som födde dig) som drömmer om att få spränga så många icke-judiska svenskar som möjligt till döds och en gång för inte länge sedan har tvångsomhändertagits när du höll på att hemsnickra en bomb för ändamålet. Endast de tunga doser av psykofarmaka du på psykiatrikers ordination tar har enligt vad du där skriver fått "de onda rösterna" som försöker få dig att begå självmord och intalar dig att andra försöker att på något ockult sätt "inplantera tankar" att (sannolikt bara temporärt) tystna inne i ditt stackars huvud.
Citat:
På samma sätt är det idag fullkomligt försvarbart att föra en militant kamp mot nazistiska fjortisar och andra som ställer sig bakom totalitära och fascistiska läror.
Enligt egen utsago i nämnda trådar trodde du själv, 20-årige fjortis, i något av dina mer akut psykotiska skeden, att du för en tid sedan var "en reinkarnation av Goebbels"

och hoppades kunna vinna makt genom att göra "karriär" inom en nationalsocialistisk organisation av något slag. Men nu går du, enligt vad du själv säger, till synagogan varje gudstjänst, "läser varje dag judisk historia" och har ett israeliskt pass...Ja, vad ska man säga annat än att det faktiskt är riktigt synd om dig, du har uppenbarligen haft ett förjävligt liv i de frikyrkligt störda fosterhemmen. Men skärp dig, för helvete! ditt sjuka och förvirrade hat mot germaner eller överhuvudtaget alla som inte har det lika eländigt som du är ju endast pinsamt. Åk för fan till "Israel" om du nödvändigtvis ska spränga något, det är inte vanliga svenskars fel att du har det som du har det.
Marxism-leninismen som ideologisk konstruktion har inte fullt ut fått stå till svars för sin repressiva och genocidala potential, det är helt riktigt. Det har framför allt att göra med att så gott som alla "progressiva intellektuella" posörer under den tid när det var hippt och opportunt var marxistoida i en eller annan form. Ta bara en självutnämnd antisvensk tankepolis och censurivrande arbetarklasshatare som DN:s Maciej Zaremba - på 70-talet medlem i en maoistisk sekt, nu en nyliberalt hycklande parasit som ledde det olyckligtvis framgångsrika PK-skitnödiga och lögnaktiga hetsdrevet mot Ordfront när de hade publicerat en intervju med den insiktsfulla Diana Johnstone.