Citat:
Ursprungligen postat av
rusellpeters
När Volvo gör reklam för leasingbilar från 6000kr i mån.
Då väljer reklambyrån 2 st svarta (lesbiska)
tjejer i 25års åldern.
Undrar hur det går till? Är det Volvos försäljningsavd, som säger till reklamlambyrån;
Vi vill öka vår marknadsdel hos unga svarta innerstads lebbor som röstar MP där tror vi det finns en enorm potential. Vår framtid finns där.
Villaägande barnfamiljer i förorten kan ta bussen. Dom tillhör vår gamla utdöende kundkrets.
Kommer orden från Kina som äger Volvo och som håller på att köpa upp Afrika?
Högst tveksamt, kineserna är super-rasister, de verkligen hatar negrer med passion.
Folk i den här tråden ligger klart i lä när det kommer till rasism, kineserna slår alla.
Här är det nog att de kinesiska ägarna inte har koll på vad de svenska PK mähäna som fortfarande är kvar inom Volvo som härjat fritt, sen när de kinesiska ägarna får reda på det hela så är den ansvarige utan arbete.
Man kan se samma sak i kinesiska/hong kong företaget MTR där den svenska grenen vanstyr hela företaget just genom att man anställt tonvis med negrer som missköter sitt arbete i Tunnelbanan.
Var längesen man såg tunnelbanan så misskött som den är nu när MTR sköter den via sina negerproxies. Smutsigt som faan och fyllt med slödder, speciellt utländska hemlösa och icke hemlösa utländska slödder.
Som sagt om man informerade moderföretaget om förhållandena så skulle nog många huvuden ryka.
Sen brukar det ju vara mycket nepotism, reklamare som kör MP globalismreklam brukar vara barn eller släkt till rika framstående äldre människor, man har förstört sin egna avkomma genom att ge de fria tyglar och låtit sin egna avkomma konsumera den mångkulturellapropaganda som var tänkt för pöbeln samtidigt som man tjänade sina pengar och gjorde sina karriärer. En snygg självägning av dessa eliter. Brukar alltid bli full i skratt när de "got high on their own supply", för nu står samma eliter och spyr ut dessa virrepanne ideologier och verkar i många fall tro på skiten.
För övrigt är det nu nästan minst en neger i varje reklam på t.ex. streamingtjänster.
Citat:
Ursprungligen postat av
Skrilllex
ända sanningen om reklam är att dom förskönar allt i Indien var varje reklam helt kliniskt rent inte ett udda sanning! reklam makarna lever i en coco värld
De lever på Södermalm (vilket är ett öppet sinnessjukhus utan galler och grindar), självmedicinerar (knarkar som faan) och köpte all globalismpropaganda utan att ställa en enda kritisk fråga.
Och de som inte gör så de tar silverpenningarna och säljer sig som de reklamhoror de är. Bojkotta samtliga.
Knark och propaganda i kombination är riktigt farliga grejer.
Drugs are bad mmmkay.