Flashback bygger pepparkakshus!
2025-03-18, 19:21
  #1225
Medlem
Tror mer att det är frun det är något fel på..hon har ju förstört hela ansiktet med fillers..synds tydligt .undrar hur hon ser ut osminkad.,.förstår måns...men skilsmässor är sorgliga. .så hoppas dom kan fortsätta som vänner
Citera
2025-03-18, 19:24
  #1226
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av greyhound
Det finns inget annat än rena önsketänkanden och spekulationer som talar för det. Med tanke på vad hon skrivit idag, så verkar det finnas mer än tillräckligt med andra saker att vara hjärtekrossad över.

Rimligt men samtidigt känns det inte helt osannolikt när helyllefasaden totalt krackelerat. Från svärmorsdröm till jag vet inte vad..
Citera
2025-03-18, 19:24
  #1227
Citat:
Ursprungligen postat av GusGrissom
Tror det också. Han för gullig och omtyckt. Många kvinnor kommer förlåta honom just för att han är så söt och mumsig.

Vad ska de förlåta honom för, han har väl för fan inte gjort någonting mot dem...
Citera
2025-03-18, 19:25
  #1228
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Yourworstenemy
Du menar att bli anklagad för saker av sin fru leder till automatisk diskning i Eurovision Song Contest?

Nej men hans image som svärmorsdröm har nog varit hyfsat viktig för honom i hans karriär!
__________________
Senast redigerad av Mellanting 2025-03-18 kl. 19:27.
Citera
2025-03-18, 19:27
  #1229
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av tvabytesyahoose
På vilket sätt var det ohållbart att vara tyst?
Det blossade upp till mediacirkus, och det i en tid då Måns redan var uppmärksammad i allra högsta grad.
Citera
2025-03-18, 19:29
  #1230
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Yourworstenemy
Vad ska de förlåta honom för, han har väl för fan inte gjort någonting mot dem...

Spelar du dum? Du vet nog mycket väl att en kändis kan bli förlåten av allmänheten för synder som hen gjort.
Citera
2025-03-18, 19:29
  #1231
Citat:
Ursprungligen postat av Inkapslad
Ja sicken förebild. Hänger ut pappan till deras barn på sociala medier i en pågående skilsmässa.
Ja, det kanske va en dålig sak att göra, men man kan aldrig veta vad som var orsaken till att hon gjorde det. Svaret lär komma inom kort.
Citera
2025-03-18, 19:30
  #1232
Medlem
OskarLingons avatar
Tror det började långt innan det påstådda sexköpet.
Det var nog inte så jävla kul för henne att gå omkring utklädd
I masked singer & se sin man kladda på allt & alla bakom kulisserna.
Citera
2025-03-18, 19:35
  #1233
Avstängd
Citat:
Ursprungligen postat av Perfecthairline
Att vara kolatorsk är så klart inget ovanligt men det är däremot att vara en svärmorsdröm och gilla att bli påskinkad i chokladgrottan av en ladyboy.

Han är ingen svärmorsdröm och har aldrig någonsin varit det.
Citera
2025-03-18, 19:35
  #1234
Citat:
Ursprungligen postat av GusGrissom
Spelar du dum? Du vet nog mycket väl att en kändis kan bli förlåten av allmänheten för synder som hen gjort.

Det är nog du som är dum. Allmänheten har ingenting att förlåta honom för eftersom han har inte gjort någonting mot allmänheten.
Att visa idioter idoliserar honom och ser honom som en slags förebild är inte hans fel.
Han har väl aldrig själv utmålat sig som en fantastisk och moralisk person, att dumsvensken har trott det kan inte Måns lastas för...

Det är förresten helt sjukt att han redan är dömd av typ 90% som skriver i tråden.
Snacka om ett feminiserad nation när kvinnans ord alltid tas för sanning.
Därmed inte sagt att hon ljuger, jag vet inte. Det vet inte pöbeln här heller, ändå så dömer de honom...
Citera
2025-03-18, 19:35
  #1235
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av GrilladMakrill
Tv4 sure knows how to pick nice guys.

Timell
Paolo
Dermot
Måns

Och säkert några jag glömt.

grab em by the pussies... som tv4 sa.
Citera
2025-03-18, 19:36
  #1236
Medlem
Ciara skrev något Måns statement i bildtexten och tänker att det är en replik på att han valde att lämna in skilsmässoansökan i Sverige för att få det att se ut som om hon tex varit otrogen under lets dance.

Hur funkar det med skilsmässa i olika länder? Och vilken lagstiftning gäller för äktenskapet?
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in