Citat:
Ursprungligen postat av soptippsbosse
Hej,
Låt säga om man har flertalet fönster öppna i aktivitetsfältet med t.ex. explorer, firefox, en excelfil och något annat. Går det då att när dessa fönster är öppna flytta dom i sidled (vänster och höger) för att få dom i en speciell ordning eller är enda alternativet att stänga ner alla fönster och sedan öppna dessa i den ordningen man nu föredrar?
Och ja jag är pedant i detta fall, sitter med detta problemet på jobbet dagarna i ända. Skulle jag stänga ner fel fönster måste jag öppna upp alla pånytt för att dessa skall hamna i en korrekt ordning.
Kolla runt lite här:
http://www.google.se/search?hl=sv&q=...in+the+taskbar
Första träffen verkar vara det du är ute efter, jag kan tyvärr inte testa något utav dom just men... Men du har fått en knuff i rätt riktning i alla fall.