Filmsamlingen blodbath 2 den innehöll 4 skit filmer eller ja jag vet inte om alla var skit kollade typ fem min på en av dom sen så orkade jag inte mer.
Ett köksbord alternativt arbetsbord från David Design. Levererades med defekter (repor). Kundservicen hos detta företag var allt annat än vänlig och det krävdes åtskilliga telefonsamtal och lång väntan för att mina pengar returnerades.
I klädväg är det en sidenskjorta från Versace som inhandlades när jag måste varit sinnesförvirrad under en resa till Rom. Sjukt dyr och på tok för högljudd för min smak egentligen. Funderar på att sy om den till en soffkudde istället.
Dåliga inköp från min sida är många eftersom jag är så impulsiv, men det allra sämsta är nog Versace-jeansen.
Har inte använt dem en enda dag eftersom de tydligen var på tok för stora för mig och har en färgton jag säkert bara gillade i affären. Inget billigt skit heller för den delen.
Vettefan vad jag ska göra med dem.
Sen köpte jag en Hugo Bossjacka förra hösten som jag tröttnade på efter vintern.
Fan har dem pengarna att kasta ut nära 5000 på en jacka lite spontant och sen bara ha den några månader och sen skita i den? Inte jag i alla fall.
Sen köpte jag får några år sedan ett par Arc'teryx friluftsbrallor av mest sofistikerade modell. Men inte fan vart det någon skidåkning med dem. De ligger fortfarande oanvända i lådan.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!