Vi båda var runt 15års åldern..
Var en fotbollsturnering i samhället mellan olika bostadsområden (svenneställe utandesslike så oroa er ej)
Hon frågade om jag ville vara med i laget då hennes farsa var typ sammordnare för laget och dom saknade folk.
Hade sen en lång tid haft kontakt med familjen osv så vi kände ju varandra redan typ.
Så, jag fick vara med, tjejen ifråga sa att det började på Fredagen, så jag åkte till dom och det visade sig att hon fixat så jag skulle sova över där, utan min vetskap :P
För turneringen började på lördagen.
Hennes föräldrar hade redan sagt att det var okej att jag slaggade där, på hennes rum tom.!
Så, kvällen kom och vi låg där och snackade i sängen om allt mellan himmel och jord, varpå hon kysser mig.
Vi fortsätter så och rätt vad det är så ligger hon i bara trosorna, jag pussar över hennes bröst och mage påväg ner emot trosorna som jag sakta tar av.
Lägger mig sedan över henne och ska föra in den, varpå det gjorde så sjukt ont för henne då hon också var oskuld.
Hon intog en ruskigt snabb och stark försvarsställning och tryckte bort mig med sina ben.
Vi la oss sedan i Sked och sov..
Jag vaknade på morgonen efter av att hon satt gränsle över mig och försökte rida mig, efter ett tag att jag vaknat till så kom jag in i henne och vi båda tog oskulden den morgonen.
Den känslan av att ta en oskuld är nog en av de mest underbara känslorna jag haft vid ett samlag, enkelt top 5 !

Tighta brudar är ju att föredra nuförtiden så känslan är iaf snarlik densamma
Vi var ett par i några år innan vi gick vidare i våra liv..