Kön: Man
Ålder: 20
Längd: ~183
Vikt: 71
Igår va en minst sagt häftig kväll, hade köpt på mig massa E som jag o tre poolare skulle gotta oss med. Vita duvor var märket och dom verkade lovande enligt vad jag hört. Mina kära vänner kan vi kalla för B, O och R.
Jag, R och O drog iväg på den 30 minuter långa bilfärden hem till B vid halv 8 ungefär. R droppade 1.4 lapp da vinci och jag droppa 0.6 lapp.
Hade testat syra en gång tidigare och sneat så ville inte bli så himla syrad själv, utan lite grann bara.
När vi kommer fram så drar vi o köper tuggumi o cola samtidigt som O riggar upp sin laptop och X-box där borta. Innan vi drog droppade B och O 2 E var men jag o R väntar fortfarande på att syran ska slå. Vi blir väll borta 15 minuter ungefär och när vi e tillbaka så börjar syran komma smygandes. Börjar svettas, blir fnittrig och glad som fan och kroppen känns "rolig".
Vi sätter oss och lirar tv-spel, R utmanar O i Soul Caliber och vägrar ge sig innan han vunnit en match. Tror O ledde med 11-0 eller nått, och då så slog hans E som bara fan. Han hade provat E några gånger tidigare men utan önskat resultat på grund av kass kvalité. R vann tillslut matchen och O fattade typ inte ett skit. Sen kom B in i tv-rummet och satte sig och alla började lira nått spel där man körde herren på täppan och det blev ett jävla krig.
Av någon anledning började vi alla "mobba" R nu och såfort han skulle säga något så sa vi något i stil med "Håll käft R för fan, kan du inte bara dö?".
Detta kan mycket väl bero på att han snackade massa skit p.g.a syran kickat in och vi alla va på ett väldigt bra och skämtsamt humör. Allt va ironiskt och R fattade ju detta han med. När B och O börjat bli rätt E:ade slängde dom i sig 2 var till och nu tog även jag 2 st. Kände att syran kickat på rätt bra, inga hallisar eller nått men det räknade jag inte med heller eftersom jag droppat en ganska liten dos. Satte mig och lirade en dota nu i väntan på att E:na skulle slå och tro på fan va jag snöade in på skiten. Va helt inne i dotan och skrapade ihop en 9-1 score innan vårat lag förlorade. Gick ut i tv-rummet igen och kände nu att E:na va påväg att slå. Kände hur kroppen inte vägde ett skit längre och jag kände mig lite som gelé som flöt omkring. Väldigt grymt var det i alla fall, började även bli väldigt euforisk.
B och R hade suttit o dragit massa lustgas under tiden jag spelat och snackade så mycket dynga så man bara satt o garvade. Blev nästan lite rädd för R, kändes som att han blivit schitzo eller nått, kände inte igen honom över huvud taget. Han va helt väck, totalt knäpp. Men det fanns ju ganska bra förklaringar till det.
Bestämde att det va dags o droppa 2 till, R hade gått iväg o ville va lite för sig själv, även han hade droppat 2 E nu. O satt i B:s säng med täcket runt sig och hade vidöppna ögon och konstiga ryckningar i kroppen. B satt vid datorn och försökte styra upp nån go film, sjukt stressade va dom i alla fall, allt skulle gå så sjukt fort hela tiden, råspeedade med andra ord. Jag själv va rätt lugn och satte på lite go musik i mina lurar såfort de andra 2 E:na kickade och jag vart dunder E:ad. Scatterbrain - Hex sattes på och det va kärlek och bara kärlek. Det va den bästa låten jag någonsin hört och kroppen följde med i musiken helt av sig själv, okontrollerade rörelser i symbios till musiken, helt fantastiskt. Kändes som att jag gick omkring på moln där genom huset med lurarna på mig. Bara flög fram genom luften och va så överlycklig det bara går att vara.
Lät O lyssna lite och inte fan fick jag tillbaka lurarna.
Kommer inte riktigt ihåg vad vi höll på med, men jag låg i alla fall i B:s säng en del och kollade på nya south park bland annat.
Det va ju ingen dunderhit eftersom man bara fick massa medkänslor för dom stackars hockeyungarna istället för att se det roliga i det hela. Sjukt roligt var det ändå, speciellt med gramofonsnubben.
Gick in på toa och tapeterna där inne började röra sig och bilda mönster för mig så jag stog o bara tittade på dom ett bra tag och glömde helt bort att jag va där för o pissa. Skrek på R att han skulle komma o titta på tapeterna eftersom jag tyckte att dom hade något dolt budskap av något slag, kom aldrig på vad. B satt i sitt rum och skrek att jag skulle komma dit fort som fan hela tiden för han hade tydligen något viktigt att fråga mig, ingen aning om vad, tror dom hittat nån go film eller nått.
O och B bara satt o snacka om att detta skulle dom fan dra en gång i månaden, helst hela tiden men det är ju inte hälsosamt fick man ju förklara.
Helt frälsta va dom i alla fall, som alla andra =)
Den känslan jag hade nu va helt oförklarlig, kände att jag hade tagit precis rätt mängd syra för att det skulle bli en upplevelse utöver det vanliga, utan att bli helt svängd.
Har inte så bra koll på tiden men jag och O droppade 3 E till här nån gång och B 2 och R 2 till. Kvällen kunde ju inte sluta än, vi mådde alldeles för bra och hade alldeles för roligt för det. E:na var en perfekt blandning av MDMA och Speed, man hade hela tiden sjukt fet E-känsla men va samtidigt på G som fan, speedad alltså och sugen på o dansa och röra sig. Kunde inte sitta still över huvud taget utan låg o drog händerna över bena och låg o "tramapade" hela tiden. Nu började jag ta lite lustgas och det blev ju helt svängt alltihop, slöt ögonen och såg massa mönster som bildade verkligheten under mina ögonlock. Går inte o beskriva men jag förstog precis allt jag såg och vad det innebar. Kunde se musiken, känna kärleken från alla färger. Va i nån typ av drömtillstånd nästan, helt makalöst och oförklarligt.
Nu tyckte folk att det va dags för lite holk så vi gick ut o tog 1 jolle, det slog på som bara fan och man blev redigt skum. 15 minuter senare klippte vi en till och jag tror aldrig jag har varit så borta. Gick in o la mig i sängen igen och började dra lustgas, ögona drog sig uppåt hela tiden och allt flimmrade, jag slöt ögonen och kunde se musiken, se en annan verklighet. Jag glömde bort direkt att jag blundade och trodde det som utspelade sig under ögonlocken va verkligenheten jag levde i. Låg och pratade med mig själv och hade konversationer med folk som inte fanns. Pratade med saker jag såg när jag hade ögonen stängda utan att veta om det. Den här upplevelsen är absolut min fetaste jag har haft någonsin med droger. Ville aldrig att det skulle ta slut.
Blev dock stundtals lite rädd för att jag blev så fruktansvärt borta och va rädd att något skulle hända, vet inte vad dock.
Kände i alla fall att jag inte skulle röka mer eftersom jag inte hade ett uns av verklighetsuppfattning kvar. Vi satt och försökte föra konversationer, men det gick inte. Man satt hela tiden o frågade "va sa du?", 5 sekunders tystnad och eftertanke..."Jag vet inte, vad pratade vi om?". Såhär såg det ut resten av kvällen, korttidsminnet va som bortblåst. Kände att E:na började gå ur, men man va fortfarande speedad som fan och syran började komma tillbaka ju mer E:na gick ur, samtidigt som man va redigt hög på rökat.
Kände att det fick vara bra nu, så bestämde mig för att gå o lägga mig.
Började även må illa så drog in på toa o spydde en del innan jag gick o la mig. Vaknade till vid halv 10, tror jag gick o la mig runt 4 eller något sådant.
Hade ingen aning om jag sovit eller legat vaken den här tiden, va helt omöjligt att säga, vet inte ens om jag vaknade eller om jag varit vaken hela tiden. Gick i alla fall upp o spydde igen och drack lite vatten och gick sedan och la mig igen. Somnade som en stock och vaknade 14.30 ungefär.
Ganska utvilad får jag ändå säga, och ingen AT har jag haft. Har varit lite trött och sleten men nu känner jag mig i form igen
Vet inte vad det är men får ingen AT på E längre, vilket jag är väldigt tacksam för.
Det här var i alla fall en dunderkväll, min bästa drogkväll nånsin utan tvekan.
Vet att jag har glömt massa saker som hänt, som jag upplevt och som jag kännt men minnet efter en sånhär kväll är ju inte det bästa
Ritade i alla fall upp en rättvis och bra bild av det hela och jag rekommenderar alla att prova det här som är sugna
Ålder: 20
Längd: ~183
Vikt: 71
Igår va en minst sagt häftig kväll, hade köpt på mig massa E som jag o tre poolare skulle gotta oss med. Vita duvor var märket och dom verkade lovande enligt vad jag hört. Mina kära vänner kan vi kalla för B, O och R.
Jag, R och O drog iväg på den 30 minuter långa bilfärden hem till B vid halv 8 ungefär. R droppade 1.4 lapp da vinci och jag droppa 0.6 lapp.
Hade testat syra en gång tidigare och sneat så ville inte bli så himla syrad själv, utan lite grann bara.
När vi kommer fram så drar vi o köper tuggumi o cola samtidigt som O riggar upp sin laptop och X-box där borta. Innan vi drog droppade B och O 2 E var men jag o R väntar fortfarande på att syran ska slå. Vi blir väll borta 15 minuter ungefär och när vi e tillbaka så börjar syran komma smygandes. Börjar svettas, blir fnittrig och glad som fan och kroppen känns "rolig".
Vi sätter oss och lirar tv-spel, R utmanar O i Soul Caliber och vägrar ge sig innan han vunnit en match. Tror O ledde med 11-0 eller nått, och då så slog hans E som bara fan. Han hade provat E några gånger tidigare men utan önskat resultat på grund av kass kvalité. R vann tillslut matchen och O fattade typ inte ett skit. Sen kom B in i tv-rummet och satte sig och alla började lira nått spel där man körde herren på täppan och det blev ett jävla krig.
Av någon anledning började vi alla "mobba" R nu och såfort han skulle säga något så sa vi något i stil med "Håll käft R för fan, kan du inte bara dö?".
Detta kan mycket väl bero på att han snackade massa skit p.g.a syran kickat in och vi alla va på ett väldigt bra och skämtsamt humör. Allt va ironiskt och R fattade ju detta han med. När B och O börjat bli rätt E:ade slängde dom i sig 2 var till och nu tog även jag 2 st. Kände att syran kickat på rätt bra, inga hallisar eller nått men det räknade jag inte med heller eftersom jag droppat en ganska liten dos. Satte mig och lirade en dota nu i väntan på att E:na skulle slå och tro på fan va jag snöade in på skiten. Va helt inne i dotan och skrapade ihop en 9-1 score innan vårat lag förlorade. Gick ut i tv-rummet igen och kände nu att E:na va påväg att slå. Kände hur kroppen inte vägde ett skit längre och jag kände mig lite som gelé som flöt omkring. Väldigt grymt var det i alla fall, började även bli väldigt euforisk.
B och R hade suttit o dragit massa lustgas under tiden jag spelat och snackade så mycket dynga så man bara satt o garvade. Blev nästan lite rädd för R, kändes som att han blivit schitzo eller nått, kände inte igen honom över huvud taget. Han va helt väck, totalt knäpp. Men det fanns ju ganska bra förklaringar till det.
Bestämde att det va dags o droppa 2 till, R hade gått iväg o ville va lite för sig själv, även han hade droppat 2 E nu. O satt i B:s säng med täcket runt sig och hade vidöppna ögon och konstiga ryckningar i kroppen. B satt vid datorn och försökte styra upp nån go film, sjukt stressade va dom i alla fall, allt skulle gå så sjukt fort hela tiden, råspeedade med andra ord. Jag själv va rätt lugn och satte på lite go musik i mina lurar såfort de andra 2 E:na kickade och jag vart dunder E:ad. Scatterbrain - Hex sattes på och det va kärlek och bara kärlek. Det va den bästa låten jag någonsin hört och kroppen följde med i musiken helt av sig själv, okontrollerade rörelser i symbios till musiken, helt fantastiskt. Kändes som att jag gick omkring på moln där genom huset med lurarna på mig. Bara flög fram genom luften och va så överlycklig det bara går att vara.
Lät O lyssna lite och inte fan fick jag tillbaka lurarna.
Kommer inte riktigt ihåg vad vi höll på med, men jag låg i alla fall i B:s säng en del och kollade på nya south park bland annat.
Det va ju ingen dunderhit eftersom man bara fick massa medkänslor för dom stackars hockeyungarna istället för att se det roliga i det hela. Sjukt roligt var det ändå, speciellt med gramofonsnubben.
Gick in på toa och tapeterna där inne började röra sig och bilda mönster för mig så jag stog o bara tittade på dom ett bra tag och glömde helt bort att jag va där för o pissa. Skrek på R att han skulle komma o titta på tapeterna eftersom jag tyckte att dom hade något dolt budskap av något slag, kom aldrig på vad. B satt i sitt rum och skrek att jag skulle komma dit fort som fan hela tiden för han hade tydligen något viktigt att fråga mig, ingen aning om vad, tror dom hittat nån go film eller nått.
O och B bara satt o snacka om att detta skulle dom fan dra en gång i månaden, helst hela tiden men det är ju inte hälsosamt fick man ju förklara.
Helt frälsta va dom i alla fall, som alla andra =)
Den känslan jag hade nu va helt oförklarlig, kände att jag hade tagit precis rätt mängd syra för att det skulle bli en upplevelse utöver det vanliga, utan att bli helt svängd.
Har inte så bra koll på tiden men jag och O droppade 3 E till här nån gång och B 2 och R 2 till. Kvällen kunde ju inte sluta än, vi mådde alldeles för bra och hade alldeles för roligt för det. E:na var en perfekt blandning av MDMA och Speed, man hade hela tiden sjukt fet E-känsla men va samtidigt på G som fan, speedad alltså och sugen på o dansa och röra sig. Kunde inte sitta still över huvud taget utan låg o drog händerna över bena och låg o "tramapade" hela tiden. Nu började jag ta lite lustgas och det blev ju helt svängt alltihop, slöt ögonen och såg massa mönster som bildade verkligheten under mina ögonlock. Går inte o beskriva men jag förstog precis allt jag såg och vad det innebar. Kunde se musiken, känna kärleken från alla färger. Va i nån typ av drömtillstånd nästan, helt makalöst och oförklarligt.
Nu tyckte folk att det va dags för lite holk så vi gick ut o tog 1 jolle, det slog på som bara fan och man blev redigt skum. 15 minuter senare klippte vi en till och jag tror aldrig jag har varit så borta. Gick in o la mig i sängen igen och började dra lustgas, ögona drog sig uppåt hela tiden och allt flimmrade, jag slöt ögonen och kunde se musiken, se en annan verklighet. Jag glömde bort direkt att jag blundade och trodde det som utspelade sig under ögonlocken va verkligenheten jag levde i. Låg och pratade med mig själv och hade konversationer med folk som inte fanns. Pratade med saker jag såg när jag hade ögonen stängda utan att veta om det. Den här upplevelsen är absolut min fetaste jag har haft någonsin med droger. Ville aldrig att det skulle ta slut.
Blev dock stundtals lite rädd för att jag blev så fruktansvärt borta och va rädd att något skulle hända, vet inte vad dock.
Kände i alla fall att jag inte skulle röka mer eftersom jag inte hade ett uns av verklighetsuppfattning kvar. Vi satt och försökte föra konversationer, men det gick inte. Man satt hela tiden o frågade "va sa du?", 5 sekunders tystnad och eftertanke..."Jag vet inte, vad pratade vi om?". Såhär såg det ut resten av kvällen, korttidsminnet va som bortblåst. Kände att E:na började gå ur, men man va fortfarande speedad som fan och syran började komma tillbaka ju mer E:na gick ur, samtidigt som man va redigt hög på rökat.
Kände att det fick vara bra nu, så bestämde mig för att gå o lägga mig.
Började även må illa så drog in på toa o spydde en del innan jag gick o la mig. Vaknade till vid halv 10, tror jag gick o la mig runt 4 eller något sådant.
Hade ingen aning om jag sovit eller legat vaken den här tiden, va helt omöjligt att säga, vet inte ens om jag vaknade eller om jag varit vaken hela tiden. Gick i alla fall upp o spydde igen och drack lite vatten och gick sedan och la mig igen. Somnade som en stock och vaknade 14.30 ungefär.
Ganska utvilad får jag ändå säga, och ingen AT har jag haft. Har varit lite trött och sleten men nu känner jag mig i form igen
Vet inte vad det är men får ingen AT på E längre, vilket jag är väldigt tacksam för.
Det här var i alla fall en dunderkväll, min bästa drogkväll nånsin utan tvekan.
Vet att jag har glömt massa saker som hänt, som jag upplevt och som jag kännt men minnet efter en sånhär kväll är ju inte det bästa
Ritade i alla fall upp en rättvis och bra bild av det hela och jag rekommenderar alla att prova det här som är sugna