2006-10-26, 23:24
  #1
Medlem
Bulawayos avatar
Jag stötte på detta inlägg och slogs av den enorma idiotin, varpå jag undrade vad som hänt med Black panther. En titt på regdatum och antal inlägg fick mig att se en illasinnad bedragare in action, vilket efter lite efterforskningar bevisades med hjälp av fyra rejält idiotiska inlägg och det lite annorlunda användarnamnet Black_panther. (med punkt på slutet).

Det känns spontant som en ful grej, ett regelbrott (?) samt någonting värt att uppmärksamma för dem vilka inte lagt märke till det än
Citera
2006-10-26, 23:58
  #2
Medlem
Calico Jacks avatar
Ja, hans inlägg kan inte förklaras på annat sätt än .
Citera
2006-10-27, 00:02
  #3
Medlem
Konrad Haifas avatar
En gång gjorde nån fjant samma grej med Roger Persson. Trollet bannades, men även den äkta RP. Utan förklaring från administrationen.

Så den äkte BP får passa sig...
Citera
2006-10-27, 00:04
  #4
Medlem
Arkhons avatar
Den här killen skriver för bra svenska för att kunna vara Black_Panther, så ja, det är onekligen en bedragare.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in