• 8
  • 9
2013-08-10, 20:56
  #97
Medlem
Dock är Toknazism hela dan är en given klassiker.
Citera
2013-08-12, 13:12
  #98
Medlem
fillefilosofs avatar
Jag ska rösta på PK-partiet DDI "dumma djävla idioter som inte fattar något om ekonomi där som vanligt ingen politiker är smartare än vad krig automatiskt ger till samhället.

Sorgligt men sant! Men det finns ju bara IQ-befriade partier med teaterapor till partiledare som låtsas företräda oss medan det bara handlar om att de ska tillfredställa sina egna egoistiska ideal och få förmåner samt slicka alla pöbelrumpor för att hora röster av en befolkning med mycket lågt intresse och klent förstånd.

Rösta på DDI istället för att avstå, röstskolka eller att rösta på Kalle Anka partiet.

PS! DDI finns naturligtvis inte inregistrerat som parti och därför ska denna uppmaning till röstning inte uppfattas som reklam utan bara ses som ett "allvarligt" skämt!

Rösta på DDI!
__________________
Senast redigerad av fillefilosof 2013-08-12 kl. 13:29.
Citera
2013-08-12, 15:55
  #99
Medlem
Anti Karl XI partiet
Citera
2013-08-12, 16:01
  #100
Medlem
Sök på "Vermin Supreme" på youtube så får ni se en amerikansk presidentkandidat som har samma stil som Bosse Persson.
Citera
2013-08-12, 16:30
  #101
Medlem
Fappy11s avatar
Här är några sköna jag såg


Fårgjutar partiet


Pensionsfifflarpartiet


IB/säporegistrerades Parti

Narkotikapartiet

Frippepartiet

Inte roffa åt mig själv partiet


Nymoldaviska Istidspartiet
Citera
  • 8
  • 9

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in