Jag vet inte det här, och Jag kanske inte tror på det. Men Jag har mina misstankar.
Neuroleptika-gift (Och kanske även annan psykofarmaka-gift) innehåller mörker-minigudar och lort-minigudar, som anden inom människokroppen inte gillar, så anden inom ens människokroppen tar ut på människokroppen genom att skada människokroppen, och när mini-gudarna i neuroleptika-giftet som har varit i människokroppen sedan kommer ut i toaletten efter att människor pissar och skiter ut i form av rester av neuroleptika-giftet i naturen så ger det störningar hos gudarna i floderna och träden som ska vaka och skydda över oss! Sen orsakas under av gudar och demoner, så dessa mörker mini-gudar och lort-mini-gudar får mörka och lortiga under att hända!
Det händer en del mörka och lortiga under på psykiatriska anstalter världen över där neuroleptika-gift är vanligt! Dessa under består bland annat av att det KNAPPT finns någon lag och ordning på dom psykiatriska anstalterna, och att dom psykiatriska anstalterna bedrivs som maffioso-organisationer och sekter/kulter! Exempel: I den här boken
www.adlibris.com/sv/bok/slutstation-rattspsyk-om-tvangsvardade-kvinnor-som-inte-domts-for-brott-9789127133310 så kan man läsa om den perversa farliga sadisten "Göran Fransson" på kapitlet "Kärleksfull cynism" om hur han "Göran Fransson" utövade medeltida tortyr på unga kvinnor för att han gillade att skada unga kvinnor, hade han gjort det i en sommarstuga så hade han nog inte kommit undan! Det var ju ett under att "Göran Fransson" kom undan! Och det kan ha varit mörker-minigudarna och lort-minigudarna i neuroleptika-giftet som orsakade under i form av att "Göran Fransson" kom undan det här!
Förresten så tror Jag att neuroleptika-gift INTE kan vara bra, då det sänker serotonin!