Goder morgon!
Jag har (liksom de flesta andra kvinnor) varit slätrakad den senaste tre decennierna. Inga konstigheter där: att ha sex utan hår är ju skönare och glidigare för både honom och henne.
Nu har det dock slumpat sig så att jag har fått en rejäl buske. Inte särskilt snyggt, mest obekvämt och en sak jag har märkt är att det är en obehaglig upplevelse att tvätta muffen: man råkar ju "dra sig själv i håret" när man gnuggar runt där nere, vilket faktiskt gör ont.
På det positiva så säger ju alla gynekologer att hår är bättre, då det ger en naturlig miljö i fiffi och delvis skyddar mot äckliga saker såsom bakterier och svett.
Men, till frågan. Jag funderar på att släpa hem en yngre pudding som jag har träffat - inte ont anande

och helt okommenterat låta honom upptäcka att ingången till Edens lustgård är fullkomligt igenvuxen.
Puddingen i fråga är ingen jag ser en framtid med. Jag ser det som en kul grej, och på sin höjd kan han kanske bli min boytoy på deltid med högst tidsbegränsad anställning.
Ju äldre man blir, desto mer bekväm blir man ju med sin egen kropp. Och som dejtande 50-åring präglas jag mer och mer av en känsla av att "Vad har jag att förlora?"
Så vad tycker ni andra, kan detta vara ett kul prank? Själv blir jag kittlad av tanken på att se ynglingens min när han konfronteras av min enorma busk. Det blir lite "gamla världen" möter den nya, tänker jag. Ett blygt performanceverk med tema manlighet, kvinnlighet, sexualitet och kvinnligt mode - en blinkning till det glada 70-talet.
Att killen kommer bli chockad är mer eller mindre garanterat. För jag ser inte ut som en person med stort buskage.