Fan, den här hamnade i fel delforum!!
AfD är nu Tysklands största parti och snart större än regeringspartierna tillsammans:
https://www.friatider.se/nytt-rekord-afd-narmar-sig-regeringens-samlade-stod
I Sverige växer i sin tur AfS så att det knakar och givetvis försöker olika medier mörka deras existens, men vad spelar det för roll? Tiden är mogen för ett parti som AfS. Jag har i grunden ingenting emot NMR, men kan förstå om deras Tredje riket-nostalgi och fokus på judarna inte går hem i de faluröda stugorna. AfS har dock visat sig tillräckligt antisionistiska för att få min röst.
Med en växande AfD i Tyskland och nationalistiska krafter rejält på frammarsch i Storbritannien kan vi nog se fram emot en etnisk rensning av Europa: total repatriering av oöanskade element. Strålande tider, härliga tider väntar - och just nu törs jag nästan, men bara nästan våga tro att vi kan slippa blodiga inbördeskrig.
Våldtäkternas tid går mot sitt slut, Muhammed ska kastas ut och igelkottarna ska inte användas som fotbollar mer.
Men ett problem ser jag: att Nato/EU börjar ett krig mot Ryssland innan detta går att genomföra, och att en hel generation av våra vita män offras i denna köttkvarn - för att sedan ersättas av ännu fler negrer och araber. Vad tror ni om det?