Citat:
Ursprungligen postat av
Drettan
Men dom vill ändå ha hjälp från danska kvinnojourer/dansk polis sen, när deras muslim män slår ihjäl dem!
Nä de piskas väl bara om de inte lyder sin man.
"afghan idiots punishing a kid for not satisfying her "husband"
https://x.com/YossiBenYakar/status/1996107925920547290?t=ILYqVwQNyfeyjhZAPICmqQ&s=19
Piska ett barn för att inte tillfredställa sin muhammedan. Helt stört. Visst är det svaga slag men det är likväl stört. Och vem fan vet om de håller tillbaka pga kameran. Men har sett värre... Hoppas länken funkar fortfarande jag vill inte se igen man blir bara arg över vad för störd, öppet fientlig kult som tillåtits in i vårat land, våra länder i norr, och Europa och mörkas om av FÖRRÄDARE till köpta politiker och media och skolsystem. 😤
Men ja, nej, det är många som försöker fly från kultens förtryck och störda definition av " heder". Undrar hur många som lever på skyddat boende? Det var en på min mors jobb som hade det, pga förföljelse av kulten. Så de vågar väl inte oavsett vad de tycker.
Till och med dödsstraff kan det vara för att försöka lämna "islääm". Jag vet att alla muslimer inte håller med om det, men det är islam.
Remigration är den fredliga lösningen. Vi bör jobba för det varje dag medans vi har det alternativet.
Skriv på Save Europe Act ⬇️