Citat:
Ursprungligen postat av
Alfahanen64
Massinvandringen till Europa kommer att fortsätta tills vi får en ny Hitler...
Det kommer bli ett krig i Europa mellan vita och muslimer/invandrare. Tyvärr är ni svenskar rätt fega så Sverige kommer snart bli muslimskt
Eller så är den dörren stängd. Alla data-center som byggs och kameror som installeras runtom i världen, gör att den risken blir mindre för var dag.
Jag tror att när ekonomin kraschar pga krigen och export-blockader, så kommer man behöva ”rusta upp” och skicka man. Alternativet är folk går man ur huse för att ha råd att leva och då passar man på att tunna ur i leden genom krig.
Snart rullar biometriskt ID med social kredit in och vad kreditpoängen hamnar på för alla som vägrar, blir spännande att se.
Då sköter nog integrationen sig själv och alla etniciteter hamnar på det ställe dom blir hänvisade till.
Ni som sett reklamfilmerna på senare tid, har där en ledtråd om hur demografin förväntas se ut i framtiden.