Citat:
Ursprungligen postat av
JohannesBureus
Fast nu vill jo hon bli "försvarslös" på riktigt.
Jag är väl medveten om att en mix eller för stor dos kan vara dödligt, det är just därför jag frågar om råd.
Om jag inte hittar något bra alternativ för att få henne att vara någorlunda medveten och uppleva det mer intensivt tack vare droger så får jag helt enkelt hålla mig helt till alkohol och få henne full. (Hon älskar att ha sex på fyllan.)
Tack! Jag ska kolla närmre på detta.
Bara var jätteförsiktig och snacka ihop er innan, vad ni än tar - liksom "ok om nåt går åt fanders vad gör vi då" osv. Vet att ni antagligen gjort det redan men ... ja du vet
Sry om jag låter jävligt hönsmammig här nu, ta vad ni vill men vet vad ni tar osv... men själva grejen är ju också risken för komplikationer och att man ibland får ut samma av att låtsas.
Bara var försiktiga
Citat:
Ursprungligen postat av
skriftbyte
Svårt att tro att en kvinna vill bli drogad och våldtagen.
Om det mot förmodan skulle vara sant så borde ni ta ansvar och ifrågasätta hennes mående.
Hur klarar ni av att våldta en livlös person?
Hela upplägget låter som ett sinnessjukt brott.
Finns gott om män och kvinnor som tänder på olika varianter av ravishment-fantasier. Alltså fantasin i att, i det här fallet, vara försvarslös inför någon man VILL vara försvarslös och "utsatt" inför. Det är alltså inte en våldtäkt, utan en kink
Folk har olika kinks, vissa helt harmlösa (som den här... errr minus själva drogen då som jag fortfarande är tokigt skeptisk mot) andra inte.