Citat:
Ursprungligen postat av
GoranPong
AI kommer definitivt hjälpa människor att skapa den typ av porrfilm dom egentligen vill ha och slippa leta på olika porrsajter där det nästan bara finns skräp och det mesta är gammalt, åtminstone om man vill ha gratis porr.
Möjligt. Saknar tiden då alla hade webcam och MSN. Men fan, det missbrukades som så mycket annat och nu är väl den marknaden kopplad till slutna betalningstjänster. Jag själv höll på med en massa jävla dumheter som unge gentemot folk som höll på att "snuska sig" framför en kamera.
När man blir äldre blir det mer acceptabelt, fast. Man vill ju inte bli utpressad eller hånad för det. Om vi ska relativisera så är det väl finare att flasha sig framför kameran privat hemma, än att hosta fram kuken på en badstrand? Har för mig att jag såg någon som satte på sin hund också, och visst fan blev man kåt som tonåring.
Nä, sluta avsexualisera och våga förstå att varenda människa är kopplad till begär och synd genom kärlek. Visst finns det undantag, och dessa undantag låter jag människor som dedikerat sina liv åt att knipa åt människor som går överstyr. Har själv gått överstyr kopplat till ungdom eller droger. Något jag lärt mig rejäla läxor av i form av ett själväckel jag försöker komma över.