Citat:
Ursprungligen postat av
jhww82
Netanyahu förtjänar dödsstraffet efter att ha lagförts i Haag. En riktigt ondskefull man.
Ebba Busch, Alice Teodorescu Måwe och Jimmy Åkesson har blod på sina händer då de uppmuntrar Israel till att begå vidriga krigsbrott.
Innan 2:à världskriget fanns det svenska politiker som stöttade Hitler. Idag finns det svenska politiker som stöttar Netanyahu och Smotrich.
Jag hoppas du trollar. Annars är du inavlad. Herrejösses hur efterbliven man kan vara, nu säger jag inte att Israel inte begått krigsbrott då det är oundvikligt i krig men du har köpt terroristerna propaganda rakt av utan att reflektera eller göra någon research i ämnet - enbart lyssnat på researchen som kommer från aktivister eller infiltrerated organisationer som har en agenda med judehat och stöd för terroristiska islamister.
I verkligheten är det tvärtom, folk som stödde Hitler kan likställas med folket som stödjer Hamas, som vill ha en ny förintelse på judar. Dina manipulationer funkar inte på intelligenta icke terrorist folkmassor.
Ser många bra & vettiga muslimer stödja Israel på nätet/sociala medier, då man avskyr vad terrorister gjort med deras länder.
Citat:
Ursprungligen postat av
jhww82
Du hävdar mycket men presenterar inga källor. Kan du göra det?
Ska du säga.
Dina "källor" av infiltrerade organisationer såsom UNRWA och dylikt är inga källor utan propaganda.
Vad någon random organisation säger väger noll egentligen då vemsomhelst kan ligga bakom organisationen.
Jag kan starta en organisation som säger sig vara emot krig men sponsra krig i skymundan, det betyder inte att man bör lita på sagda organisation.