Citat:
Ursprungligen postat av
Vintergrisen
Så teorin som tas upp i det klippet är alltså att hela avsnittet var ett försök att hämnas på Paramount genom att försöka så split mellan företaget och Trump? Ptja, kanske, kanske inte, men det gör ju inte själva utförandet mindre platt. Till och med den som publicerat klippet du refererar till kallar ju utförandet barnsligare än vanligt.
Den intressanta frågan blir väl egentligen, om man nu köper teorin om att detta var riktat mot Paramount, om avsnittet faktiskt kommer att leda till några problem för dem.
Är väl även hämnd för att Colbert fick stänga ner, dvs han blev censurerad. Det är väl det SP skaparna hatar mest, censur.
Gillar att våldtäktsmannen Trump likställs med Saddam. De är väl de enda två som haft riktiga bilder av ansikten istället för en animering?