Jag är inte någon frekvent besökare här inne, men jag tänkte ställa en fråga till er som hänger i Malmö och på gatorna.
Jag kör det hållet hem ifrån jobbet nästa varje dag, och nu när dom bygger om så händer det att jag genar igenom dom gamla prostutitionskvarteren.
Och där har jag nästan varje dag sett en tjock gubbe i en grön Volvo 940 sitta och glo...oftast accompanjerad av en annan gubbe på cykel, som står där och hänger?
Vad fasiken gör dom där? Det kan ju inte vara span....står dom bara där och väntar på horor eller?
Jag har nästan aldrig sett en hora där...förutom den gamla tanten ifrån Asien, annars brukar det vara tomt, å andra sidan är jag bara där dagtid, men den här gubben har jag stört mig på.....känns som han sitter där och registrerar alla som kör förbi....han kanske tror att JAG är en torsk....det vill jag INTE.
Har ni sett honom, eller ännu bättre, ÄR någon av er han?