• 5
  • 6
2025-06-03, 08:00
  #61
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Adonis.


And btw, i en relation på lika villkor så äger man varandra. Vad du inte förstår?

Nej, det gör man inte. Och man avslutar inte heller varje mening med en smiley.
Citera
2025-06-03, 14:17
  #62
Medlem
upplysas avatar
Dom
Ångermanlands tingsrätt
B 216-25
https://files.catbox.moe/19t96i.pdf
Citera
2025-06-03, 17:04
  #63
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av upplysa
Dom
Ångermanlands tingsrätt
B 216-25
https://files.catbox.moe/19t96i.pdf

Fick inte länken att fungera?
Citera
2025-08-15, 19:26
  #64
Medlem
Alltså helt jävla seriöst. Den här läsningen va fan bland de äckligaste jag läst på länge. Jävla vidriga småpojkar som mest sitter hemma och runkar i sin ensamhet efter som dom knappt får ligga. Och har som nöje att sitta på Flashback och snacka om kvinnor på detta sätt. Antar att hälften utav dom är från Bjästa dessutom.
Men tack hörrni för ett gott skratt 😂
Kul att veta också att utveckligen går frammåt och förbi era ignoranta incellhjärnor och att vi nu har lagen på våran sida. Mohaha FUCKERS! 👋
Citera
2025-08-15, 19:46
  #65
Medlem
Han ville ha porrfilms-sex och hon var frigid.

Dåligt match från början och ingen förväntnings-avstämning till att börja med. Var tydliga med vilken förväntningar till sex ni vill ha så tidigt som möjligt.
__________________
Senast redigerad av Intressgruppen 2025-08-15 kl. 20:24.
Citera
2025-08-16, 00:22
  #66
Medlem
Man blir fasen mörkrädd av att läsa en del saker i denna tråd. Troligtvis bara män. Inte undra på att sverige ser ut som det gör i Sverige idag kring våldtäkter, efter så som många av er skriver. Män som tro sig äga en kvinna bara för att man är tillsammans, särbo eller sambo, förlovade eller gifta.
Citera
  • 5
  • 6

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in