Citat:
Ursprungligen postat av
Omduvaemin
Nu är talita och polisen Simon igång på Instagram och där alla feminister hejar på, de flesta av kvinnorna där är otroligt lika varandra. Skriver man minsta emot då är man ett offer. Det pågår alltså en riktig häxjakt
Den killen är ju inget annat än en försäljare!
Har en nisch han säljer in och många går på allt hans dravel!
Problemet med honom och hans sekt är precis samma som de hjärntvättade religösa fanatikerna här inne!
De vill få det att framstå som att kvinnor själva inte kan älska sex, gilla att knulla runt, gilla att bli påsatt hårt av flera män samtidigt, gilla att bli dominerad, gilla att visa upp sig sexuellt och att ta betalt för detta!
Att även han jämför gatuprostitution med digital sex försäljning är bara för att framstå ännu mer som ett helgon i alla förtyckta, förminskade och vänster radikala kvinnors ögon!
Som någon härinne gång på gång benämner,
”Det är en väldigt liten marginaliserad grupp som far illa i Sverige av digital sexförsäljning”!😉