2026-04-30, 12:14
  #37
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av halaltarzan
Visst, så resonerar väl alla kärringar........när de är nyktra i alla fall. Som bekant byter ju kvinnan karaktär efter en 3-4 glas vin, och skulle häradsbetäckare glida fram på krogen då med sitt bländvita leende och ge henne en komplimang så är det väl inte direkt ovanligt att det inte tar mer än en halvtimme innan de sitter i en taxi på väg hem till någon av dem för så kallade nattliga aktiviteter.
Som piken på hammaren
Citera
2026-05-29, 21:03
  #38
Medlem
Majoriteten av västerländska män ÄR svaga, det är därför vi lever i ett kvinnodominerat samhälle.
Kvinnor precis som män styrs av naturens lagar, och svaga, undergivna män är inte gener som skall föras vidare.
Däremot så är dom fantastiska cuckolds som villigt tar hand om avkomman ifrån de starka männen som hon knullar bakom ryggen på honom.

Skulle män för 100 år sedan ha accepterat att ett fruntimmer han var gift med hade sociala mediekonton där hon fläkte ut sig naken för tiotusentals andra män 24/7 365, eller ännu värre, ett OF konto?

Svaret är att det är bara något som svaga män accepterar, de som inte har några andra alternativ....och det är män ingen kvinna egentligen vill ha.
Citera
  • 3
  • 4

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in