Citat:
Ursprungligen postat av
Jojo92a
Han sa att det inte var slappt utan helt normalt och han lovade att vara ärlig. Vi tjejer har ju inget att jämföra med så vet inte alls… att fista mig skulle inte gå, och kan känna väggarna runt 2 fingrar.
Jag tränar redan och är smal o i bra fysisk form. Äter bra och tränar. Så är rätt säker på att han känner attraktion till mig. Däremot så känner jag mig osäker på mitt underliv efter flera barn
Jag har gökat med damer som klämt ut flera ungar och jag har aldrig känt att det skulle vara någon större skillnad. Jag minns en flickvän från förr som talade om det som att alla ungar som runnit ur henne har gjort att man kan arbeta fittan till att rymma mer än vad man kunde innan ungarna.
Hon menade alltså att innan ungarna så skulle man aldrig få in en näve i fittan men efter ungarna så kunde man jobba och gnola försiktigt med näven och få in den. Men när vi gökade vanligt sex där jag slickade henne lite fram och bak en stund för att sedan gå på själva knullet så tyckte jag att det kändes som vilken fitta som helst.
Saken är den att fittan är olika skön beroendes på hur sexig tjejen är rent generellt. Så släpp tankarna du har och låt killen få känna som han vill. Inte mycket du kan göra åt ändå (förutom att göra dina knipövningar och se vart det leder).
Men ha sex och fokusera på att njuta och gör vad du tycker om att göra för att han ska njuta. Vill han ha en annan tjej så låt han få ta upp det. Knulla för glatta livet så länge han stannar. Han kanske blir kvar för alltid eller lämnar om en månad oavsett hur slapp fittan är.