”– Jag hörde en smäll och gick ut på balkongen och såg att det brann ut genom ett fönster. Då stängde jag alla dörrar i lägenheten och gick ut, säger en kvinna i området till SVT:s reporter på plats.”
Finns en N*ma med samma efternamn i Karlskrona. 64 år. Skulle ju kunna vara en farmor. Hennes mans namn är samma som den trolige pappan i lägenheten har i mellannamn.
*=i
Finns en N*ma med samma efternamn i Karlskrona. 64 år. Skulle ju kunna vara en farmor. Hennes mans namn är samma som den trolige pappan i lägenheten har i mellannamn.
*=i
Samma efternamn så det kan stämma att det är farmor. Hon har innan flytten till Karlskrona för två år sedan bott i Lyckeby.
__________________
Senast redigerad av exoticspice 2024-07-07 kl. 19:11.
Nej nej det är INTE denna mohammed det gäller. Han du länkar till är undersköterska och jobbar inom hemtjänst samt driver en skönhetsklik med sin tjej. Var nyligen åtalad för att ha sprutat botox utan sjuksköterske-utbildning.
Pappan till den drabbade familjen har icke facebook.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!