Citat:
Ursprungligen postat av
Samirlslic
Skriver öppet och ärligt din fega anonym tuffing …brukar ej spendera tid med idioter som har inget liv … Gömer du dig som en liten råtta och skriver så din hjälte….
Förstår en liten del att det är inget ball om ens namn yttras här. Men om jag skulle gå i taket och hota med polisanmälan varenda gång när namnet "Svensson" nämns, då hade jag inte haft tid att sova ens.
Så va fan om de var en granne, och du och din fru är ok och ni ej har någon delaktighet i detta fall så räcker det med att skriva att vi är ok och det var typ grannen. Och hur det blir lite fel att hota med nåt som du tycker nån leker i samma inlägg.
Lättkränkt eller? I så fall kanske det är dumt att påpeka att en termin eller två i sfi inte skadat.
Just saying.