2023-10-16, 23:26
  #949
Medlem
Iaghs avatar
Koranbrännarna scorar med sitt syfte att visa att islam är terror.

Trist med skadeverkningarna dock.
Citera
2023-10-16, 23:26
  #950
Avslutad
Citat:
Ursprungligen postat av Schaefer
Varför maska namnet på den smutsiga grisen?

Alla namn ska maskas på flashback vad jag vet?

Här är namn och bild på MGM.

Citera
2023-10-16, 23:26
  #951
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Fosterland
Helt jävla sjukt att du försöker lägga skulden på Marwan istället för på gärningsmännen och deras stenålders-syn på religion. Men du är väl en sån som beskyller våldtäktoffer för att de har korta kjolar med, hmm?

Marwan har öppnat ögonen för de som fortfarande sover. Han har inte skapat något problem - möjligen påskyndat en oundviklig utveckling, vilket inte är hans fel.

En tjej som provocerar med kort kjol kommer eventuellt att drabbas själv.
Det Marwan gjorde drabbar "oskyldiga" människor. Alltså folk som inte själv haft minikjol på sig/bränt koranen.
Citera
2023-10-16, 23:26
  #952
Medlem
PutteStruls avatar
Citat:
Ursprungligen postat av laddsteffe
https://ibb.co/F79hgHs
Halva huvudet totalt bortskjutet. Denna bild skulle varenda svensk medborgare behöva se.
MYCKET brutal bild bör tilläggas.
THIS IS ISLAM.
Skicka den här bilden till Reinfeldt, Annie Lööf, Löfven osv.
Spara och sprid bilden bland vänner o bekanta.
Citera
2023-10-16, 23:26
  #953
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Dinbrud
Ähhh det är bara en bok som bränns och blablabla låter det när svenskar hånar koranen och folk som protesterar

Förstår att boken inte betyder något för er men för vissa så kan de döda för den.

Tragiskt att oskyldiga hamnar i vägen, men hoppas verkligen att man förbjuder Koranbränningar i fortsättningen.

Eller fortsätt kalla detta för yttrandefrihet medans folk dör.

Om jag och par grabbar börja kaoza, starta kravaller, börjar mörda oskyldiga och skära halsen av folk som, precis som dig, anser att man borde förbjuda koranbränning, så kommer du belöna mig med att förbjuda sådana som dig själv att någonsin uttala dig om förbud mot koranbränning.

Varför ska du liksom få en chans att ens uttala dig om förbud mot koranbränning om folk nu kommer att dö av det?

Det är ju inte yttrandefrihet om jag nu ska skära halsen av folk om sådana som du får yttra dig. Tala om jubelidiot.
__________________
Senast redigerad av HansVonFreudhaus 2023-10-16 kl. 23:28.
Citera
2023-10-16, 23:26
  #954
Medlem
TheAlamos avatar
Tror ni att vi höjer terrorberedskapen också som Belgien gjort nu? Att göra det till den högsta nivån vore att sända ett tydligt budskap till svensken att deras naivitet och undfallenhet de senaste 20 åren kanske inte var så bra ändå? Det vore bra för regeringen också att visa att man tar läget på största möjliga allvar. Vad händer vid nivå 5? Minns att jag läst men kommer inte ihåg vad.
Citera
2023-10-16, 23:26
  #955
Medlem
Edolfs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av IngenKlimatkris
Var en som länkade till twitter tidigare i tråden. Det var en video på en skadad person med rubriken om att en ny attack ägt rum.

Det är personen som ligger på mage i taxin som blivit utlyft till trottoaren.
Citera
2023-10-16, 23:27
  #956
Medlem
fernebos avatar
Citat:
Ursprungligen postat av bridge
Förhelvete vad för Reinfeldt i tv. Hatar den mannen.

Han har blod på sina händer!
Citera
2023-10-16, 23:27
  #957
Avstängd
Citat:
Ursprungligen postat av sweetcrypto
Alla namn ska maskas på flashback vad jag vet?

Här är namn och bild på MGM.



Är han gripen än?
Citera
2023-10-16, 23:27
  #958
Medlem
Knegares avatar
Citat:
Ursprungligen postat av GeneralBurro
Ni har terrordåd pga av att idioter som dig o fler har ett hat mot muslimer. Ta konsekvenserna då ditt fega lilla flashback kräk till dräng.


Vi har terrordåd pga att du och dina gelikar kämpat stenhårt för att fylla vårt land med människor som avskyr oss "otrogna".
Konsekvenserna av det drabbar oss alla.
Citera
2023-10-16, 23:27
  #959
Medlem
nickeh84s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Throwawaykonto18
Såg precis videon där terroristen dödade minst 1 svensk

https://streamin.one/v/30ba9a55

Vad talar personen som filmar för språk?
Citera
2023-10-16, 23:27
  #960
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Fleshsuckforum
Här är han han sänder live

kan någon översätta?
https://x.com/aliifil1/status/1713991787910406547?s=46&t=rRVPBJ25hxHeLsnGBfph_g

Han säger att han är stolt över att ha dödat 3 svenskar och att han kommer till paradiset. Han säger att han tillhör lS och är beredd att dö för dom. Han visste mycket väl vad han gjorde.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in