Citat:
Ursprungligen postat av
BlackPete
Tydligen är det möjligt att utvisa asylsökande i stor skala. Pakistan har nu lämnat besked om att 1,7 miljoner afghaner kommer utvisas ur landet med verkställan senast 1 november i år. Annars blir det tvångsdeportering.
Är Pakistan vidriga rasister eller är det ok att andra länder faktiskt sköter en ansvarsfull invandringspolitik?
https://www.expressen.se/nyheter/pak...ande-afghaner/
Självklart är det lätt. Det är bara idioter som tror det är svårt bara för att det skulle vara ett västland. Var och varannan användare verkar göra skillnad på ett västland emot andra länder. Varför skulle det vara svårare här undrar jag. Dom som tror det är indoktrinerade i lögn. Om EU säger stopp så skiter vi i dom. Dom kommer inte göra ett skit, ni kan vara lugna. Om dom gör det, så går vi ur.
Naturligtvis måste vi ha militära och polisiär kraft för att göra det. Det är därför globalister som Reinfeldt lägger ned försvaret och försöker sätta en global queer-flagga som ska anställa främlingar för att splittra vår enhet. Så att dom kan dom kan fortsätta med sin attack emot Europas folk.