Influencern och entreprenören Tanbyklara, vars fullständiga namn Klara Elvegren, började sin resa med att bli rånad. I Youtubevideon berättar hon vad hon har blivit bestulen på. Det här säger hon!
Klara Elvegren var påväg ner till Ibiza tillsammans med sin sambons familj. Sen hände det som inte fick hända, paradisresan förvandlades snabbt till en mardröm. Hon inleder med att säga:
– Det har blivit helvetet på jorden.
Hon berättar att hon har gråtit och haft ren och skär panik. Det är nämligen så att Klara och hennes sambos familj har blivit bestulna på värdefulla ägodelar. Det var när dem skulle checka in på hotellet på Ibiza som någon gjort inbrott i deras bil och tagit nästan alla resväskor.
I sin resväska hade hon bland annat sin design väska från Bottega samt sin dyra Gopro-kamera.
https://www.msn.com/sv-se/noje/kandisnyheter/tanbyklaras-mardr%C3%B6msstart-p%C3%A5-paradisresan-allt-%C3%A4r-borta/ar-AA1fSbEs?ocid=mailsignout&pc=U591&cvid=c6c9e57196d 543039072d818fd7dc50a&ei=16