Citat:
Ursprungligen postat av
HerrGickhan
Det är din åsikt och den kan ju direkt vederläggas eftersom ingenting har förändrats i de andra anläggningarna.
Liseberg hade två olyckor med samma anläggning 2006, vilket jag postat till dig tidigare så nej.
Det är inte vad jag menar du har skrivit. Du har skrivit vad du tycker och jag håller som du ser inte med dig.
Det finns en risk att grundfelet inte är begränsat till jetline. Detta anser även gröna Lund. Jag har svårt att förstå hur man inte kan inse det.
Liseberg hade inte dödsolyckor och sen fick väl även attraktionen plockas bort. Vad tror du skulle hända med grönan om ett till dödsfall sker i sommar?
Ok så det var inte heller rätt även fast du skrev det i inlägget ovan. Återigen obegripligt att förstå vad du i så fall menar. Detta skitar ned tråden och blir mitt sista svar till dig ang detta.