Så Mr X är död? Så bra, han var en riktigt sjuk jävel också, sen hans tokrunkande när Sara kom till bilen är ju humor á la kökshandduk plus förnekandet att ha glasögon! 🤣🤣
Världen är en bättre plats utan honom oavsett dödsorsak. Att han är död behöver inte heller betyda självmord och att ETC slirar på sanningen vet vi redan.
1. "Mannen som pratade om allt annat än att han fastnat på kroken (napp igen)"
Känd som mannen som satt med sin hund i bakluckan på sin bil när Dumpen kom. Tid från uthängning till självmord: en månad.
2. Det andra självmordet var av en man som inte hann bli uthängd. Han fanns på missing people och hittades sedan drunknad. Enligt uppgifter bodde han i Ljungby/Hamneda. Förnamn samma som Annikas bror i Pippi Långstrump. Efternamn samma som en hockeyspelare som beskrivs såhär på Wikipedia:
Johan ********* född*6 januari*1976*i*Huskvarna, är en*svensk*före detta*ishockeyspelare*som spelade största delen av sin karriär i*HV71. Han har blivit svensk mästare med HV71 fyra gånger. Han har gått på ishockeygymnasiet*Sanda*i Huskvarna.
3. "Mannen utan samvete (Napp #184)"
Tid från uthängning till självmord: två månader.
4. "DinK på kroken tillslut (Napp #225)"
Tid från uthängning till självmord: en dryg månad.
5. "Mr X blev slak på en tredjedels sekund"
Tid från uthängning till dödsdatum: ett och ett halvt år.
Så Mr X är död? Så bra, han var en riktigt sjuk jävel också, sen hans tokrunkande när Sara kom till bilen är ju humor á la kökshandduk plus förnekandet att ha glasögon! 🤣🤣
Världen är en bättre plats utan honom oavsett dödsorsak. Att han är död behöver inte heller betyda självmord och att ETC slirar på sanningen vet vi redan.
Karln smiter alltså från barnbarnets studentfirande för att träffa ett barn han gärna vill förgripa sig på. Så desperat, stört och genomäckligt. Familjen lär knappast bli stolt över den prioriteringen.
__________________
Senast redigerad av AllHailBoognish 2023-07-01 kl. 22:43.
Han smiter alltså från barnbarnets studentfirande för att träffa ett barn han gärna vill förgripa sig på. Så desperat, stört och genomäckligt. Familjen lär knappast bli stolt.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!