kanske har du nåt objekt eller minne som du kopplar ihop med dina barn? nåt som representerar kul eller betydelsefulla saker ni gör tillsammans? såklart ytterst svårt för andra att ge förslag om eftersom det utan tvekan bör vara personligt.
Tycker tidslinjen låter lockande. Är där någon som har någon bild på något som kan liknas vid detta?
Trädet är något jag också tänkt på men tycker inte jag får till det med deras namn. Har funderat på att använda deras och mitt stjärntecken också i bilden. På något sätt hade jag tänkte få ihopa detta i en symbol som påminner om de som T.R.I.C. postade.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!