Citat:
Ursprungligen postat av
adina
Man kunde skriva både djur och bilar på barn förr , var ju massor av barn som vid myndighetsdag satt med en massa skulder förut pga bilrelaterade och barn som vid låg ålder hade en massa bilar och djur
Okej. Trodde inte var möjligt med djur.
Citat:
Ursprungligen postat av
adina
Mamman blev högst troligt placerat på eget beteende för hon var ju tydligen en tonåring när det skedde
Jo så är det säkert. Verkar ha gjort knepiga livsval redan som barn enl sonen. Men igen, hans historier om relationen till mamman där han anser att hon inte hört av sig och inte vill ha en relation verkar ligga mer på honom än henne. Han påstår sig bla ha köpt en tv för 15000 åt henne och att han blev ledsen för att hon inte flashade med det på fb och att hon favoriserar den yngre brodern. Så någon form av relation finns det ju.
Citat:
Ursprungligen postat av
vajervevaren
Sen är snubben helt bedrövligt korkad själv och hittar på en massa konstigheter. Tyckte det roligaste var när han skulle spela tuff och berättade hur han var 176 och 130kg plus. Bror du är inte biffig du är bara fet haha.
Tycker att han ser ut som en bodybuilder på sin visningsbild
Nu har han tydligen suttit 1år och 8mån för att ha misshandlat någon såpass att han blev rörelsehindrad.