• 6
  • 7
2024-08-19, 21:40
  #73
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av contains
Mansplaining på högsta nivå. Du är så pantad så det är fan synd om dig.
Om du ens skulle prata med någon som sålt/säljer sex eller läsa vad dom berättar, om vad som händer om de helt plötsligt vill avbryta så skulle du fatta att så inte är fallet.

Torskar köper sex för de vill ha makt. 9 av 10 gånger kommer de vägra att avbryta för att de "betalat för sig och ska ha det de betalat för". Misshandel och våldtäkt är mer vanligt än du tror.

Men fortsätt du att leva bland dina rosa moln och illusionen om den lyckliga horan och lyhörda torsken.

Rekommenderar att du läser igenom kontot Inte din hora på Instagram eller boken Till männen som köpte min kropp av Louise Amcoff. Tvivlar dock att ett empatibefriat snoppdjur som dig ens skulle försöka.

Jag tror faktiskt inte heller att du är tillräckligt påläst om varför män köper sex, och vilka män som köpt sex. Men det är en väldigt laddad fråga för dig och då kan man inte riktigt tänka rationellt, och man ser allting väldigt svart/vitt. Visste du att en tiondel av alla män någon gång köpt sex? Visste du att personer som The Beatles, Sting , Russel Brand, Tiger Woods , Justin Bieber, Hugh Grant och Eddie Murphy köpt sex / anlitat prostituerade? Inte alla som gillar dessa personer heller men för att sätta saker i lite perspektiv om att det är många olika män med av olika anledningar som köper sex eller vill vara med en prostituerad.

Jag förstår att du, likt många (särskilt kvinnor), direkt tänker på de som köper sex som predatorer, dåliga kvinnohatande män eller våldtäktsmän, men så enkelt är det verkligen inte

kram.
Citera
2024-08-21, 21:21
  #74
Medlem
Finns det någon tråd för oss kunder som vill prata om detta? Inte rätt eller fel utan frågor svar och kommentarer
Citera
2025-03-13, 20:22
  #75
Medlem
Jag mår väldigt bra efter visad generositet.
Citera
2025-04-29, 19:38
  #76
Medlem
Jag mår fint efter att ha bidragit till tjejen/kvinnans ekonomi. Framför all när det gäller sugardating.
Alla jag träffat genom SD har ett vanligt arbete ,flera timanställda så dom är i behov av pengar.
Ensamstående med barn mm. Dom hör dedan av sig till mig för fortsatt träff...tvingar inte eller pushar för att träffas igen. Dom får sugar i utbyte mot service.

Citat:
Ursprungligen postat av Kaparkapten
Jag mår väldigt bra efter visad generositet.
Citera
2025-04-30, 15:07
  #77
Medlem
Berätta aldrig för någon att du har köpt sex, då är du ganska rökt hos många kvinnor skulle jag säga. Det är ett minne du får begrava inombords i en låst kista och slänga bort nyckeln. Normen säger att de inte är ett okej någonstans så att ens yttra för de någon är en jävligt dålig idé.
Citera
2025-05-01, 10:51
  #78
Avstängd
Oh-be-wans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Viruset88
Berätta aldrig för någon att du har köpt sex, då är du ganska rökt hos många kvinnor skulle jag säga. Det är ett minne du får begrava inombords i en låst kista och slänga bort nyckeln. Normen säger att de inte är ett okej någonstans så att ens yttra för de någon är en jävligt dålig idé.
Ptja det är som när kvinnor knullat runt innan hon är med mannen hon är med, inget hon heller talar om för partnern.

Kvinnor som knullat runt och sexköpare kommer hitta varandra, de är på samma plan så att säga. Egentligen skulle jag säga att kvinnors runtknullande är värre då det oftast skett utan kondom, medan mäns sexköp idag nästan alltid görs med kondom.
Citera
2025-05-18, 19:59
  #79
Medlem
BedBoys avatar
Du har typ betalat för att våldta någon så fan du ska nog må skit å sen verkligen begrava detta djupt å ABSOLUT inte berätta det för något. Det är bara riktig skarriga snubbar som köper sex.
Citera
  • 6
  • 7

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in