Citat:
Ursprungligen postat av
DeDenAsso
Sandra ser förjävlig ut med de läpparna. Hela min umgängeskrets som kollar Robinson kallar henne för fiskläppen (hade nästan glömt hennes riktiga namn) Ser förjääääääävligt ut. I och med att hon ser ut att puta dygnet runt så ser det galet ut när hon gråter. Det är som att hon putar med läpparna x2.
Vafan är det för fel på folk som gör sånna fillers?
Ser ut som en jävla blåsfisk.
Håller med. Det är tragiskt
att människor med låg självbevarelsedrift använder sig av konstgjorda medel för att "förbättra" sitt utseende. Oftast får ju resultatet motsatt verkan.
Själv är jag skrynklig som en gammal dagstidning som legat undangömd på nån vind i hundra år.
Men jag åldras med behag och är stolt över det.
Sofia, som driver en skönhetssalong, har också pumpat in diverse kemiska produkter i läpparna. Jag förstår verkligen inte hur de kan tycka att detta är snyggt!? Men vill man se ut som Kajsa Anka eller Benny Blåsfisk...tja då får man väl stå ut med lite gliringar här i forumet 🤪