Citat:
Ursprungligen postat av
svenkolrot
Jag kommer ihåg vad en av dom största porrproducenterns sa, "we Jews like to do porn because Jesus sucks".
Jag har läst om det där med. Och nu har de i så fall vunnit striden mot kristendomen . De vita sitter och runkar vid datorn istället för att gå till kyrkan.
Finns "kristna" som går på möten o sjunger eller går dit för att lyssna på musik. Nästan bara kvinnor. Allt handlar om musik och känslor. Den riktiga kristendomen med Jesus är helt borta.
Att slippa förtrycket under religioner är ju faktiskt bra. Men porr är nog helt klart förödande för den vita rasen i sin helhet. Det är ju lättare att runka till porr än att slava för en vit kvinna för sex. De vita kommer få ännu färre barn än nu.
De som är religiösa kommer alltid att skaffa fler barn är de icke religiösa. I USA har icke religiösa makten för tillfället. Men de kristna kommer överleva i längden och sedan styra USA. Och här i Europa kommer muslimer ta över.
Och det resulterar säkert i ett stort krig mellan USA och Europa senare.
Men spelar det egentligen någon roll vilka som tar över?