Citat:
Ursprungligen postat av
Harrywinston
Jag såg nyss bilder i internationella medier på flyktingströmmarna från Ukraina och jag blev uppriktigt sagt chockad.
Det var bland annat bilder från en buss som var full med - hör och häpna - kvinnor och barn! Det fanns inte en enda man bland flyktingarna utan de stannar så klart i Ukraina för att slåss för sitt land.
Här har man alltså i decennier sett flyktingströmmar bestående till cirka 95% av unga arga män med blängande kolsvarta ögon och ingen verkar ha ställt sig frågan - var är kvinnorna?
Har någon sett den frågan belysas i svensk media över huvud taget och kommer nu denna stora skillnad i flyktingkomposition nämnas i media? Och hur kommer batikhäxorna nu reagera när det väntas komma unga fagra ukrainska kvinnor i tusentals till Sverige och dessutom med konservativa värderingar? Kommer media att tvingas mörka denna genuschock för att slippa gynna mörkbruna krafter?
Det här kommer aldrig att belysas av svensk MSM.
”Våra” batikhäxor samt politiker vill ha sina boytoys samt röstboskap.
Då kommer fortfarande arga unga män med ”rätt” hudfärg, muslimer, IQ80, analfabeter, kultur ifrån 1000-talet osv alltid att slå vita kvinnor och barn ifrån Europa.
Den humanitära stormakten väljer alltid män ifrån Afrika, Mellanöstern samt Asien före kvinnor och barn ifrån Europa.
Arma, ARMA djävla Sverige!