Citat:
Ursprungligen postat av
IT-snubben
Låter bra! Du kan ju köra nedtrappning kanske för att till sist inte snusa nåt alls. Är väl roligare få pengar över till kosttillskott. Synd att snus är så gott men det är ändå värt sluta med det skulle jag säga. Man får ju som sagt över pengar man kan använda på annat. Är faktiskt igång själv nu med mitt tusende sluta snusa-försök.
Lycka till mannen.
Nedtrappar nu, tänkt lägga vad jag lägger på snus på kosttillskott i stället nämligen. Är ju ungefär samma shit, om man tänker efter. Snusa upp eller pissa ut shakes?
Nåja, vill du sluta snusa för 1000:e gången; testa att verkligen försöka "föräta" dig på snus, d v s siberian 1 dosa om dan. Till slut känns de helt meningslöst. de är mitt tips om du försökt 1000 gånger. De kanske funkar för dig.