Citat:
Ursprungligen postat av HansScheike
När man läser dina tidigare inlägg så får man känslan av att du är allt annat än trovärdig. Det måste vara fantastiskt att besitta all denna fakta om diverse kändisar.
Min reaktion när jag studerade morulfs tidigare inlägg var den rakt motsatta. morulf framstår i mina ögon som en trovärdig person med insyn.
Lustigt för övrigt hur skvaller bemöts på olika sätt på det här forumet beroende på vem det handlar om.
Ingen protesterar när någon häver ur sig att han stått bredvid och sett på när tjejen i Rednex blivit dubbelpenetrerad, men när det handlar om våra fina fotbollsgrabbar blir det ett himla liv. Det är tydligen skillnad på folk och folk.
Nu var jag själv i och för sig med i drevet mot handenduvet i samband med hans bisarra rykte om Kajsa Bergqvists toalettäventyr, så jag kanske inte ska klaga alltför mycket. Vi har alla våra favoriter som vi bara vill tro det bästa om.
Citat:
Ursprungligen postat av Oliveira
Bortsett från att vi inte vet om det är sant (bortsett från de "säkra" källorna några steg bort) så vet väl ingen heller hur öppna relationer spelarna har med respektive.
Z: Hej gullet, hur mår magen?
H: Bara bra. Jag kände precis hur någon sparkade därinne och bla bla bla
Z: Okej. Jo, det är så här att jag och Chippen tänkte ha en gruppsexorgie på hotellrummet med några tjejer som vi hittade utanför hotellet. Alex lär väl bli med på ett hörn igen, så det blir samma laguppställning som sist, haha. Jag hoppas att det är okej?
H: Självklart! Förresten, jag var inne i en butik på Biblioteksgatan och hittade de sötaste sparkdräkterna du kan tänka dig bla bla bla
Z: *klick*
Citat:
Ursprungligen postat av Oliveira
I vilket fall känns det väl lite ironiskt med moraliserande I FB:s skvallerforum med den mentalitet som finns här.

Var och en får stå för sina egna inlägg.