Citat:
Ursprungligen postat av
Lonnrot
Det här fallet ser ju ut att kunna lösa sig självt, eller möjl bli hur komplicerat som helst...
Om det är de där två på bilden det handlar om. Han kan ju ha skjutit sig själv, men det omvända ser det ju rätt upplagt ut för.
Ser lite smårörigt ut i bakgrunden ja. Om det nu är rätt gärningskvinna man lyckats identifiera här i tråden så bör det vara hon i den här länken?
https://www.brollopstorget.se/gallery/view/164372
Och mannen i länken där lajkar E*mils bild på Facebook där kvinnan gör nån form av segertecken i bilen.
Och hon har särskild adress hos samma man fortfarande.
Annars så bodde hon på en adress i en villa fram till hösten 2020 som sedan några månader senare en man flyttar in i som hon är vän med på Facebook.
Hon verkar gilla att prata i telefon då hon har sex telefonnummer registrerade.
Kanske i princip redan uppklarat men ser ut att vara upplagt för en hel del skvaller.
Hon verkar gilla att flytta (nån gång i halvåret och Mörarp fladdrar förbi som adress i samband med nån hästbusiness?) och det är några brottmålsåtalade lite här och där nära henne. Själv verkar hon ha tvistat eller varit inblandad i annan stämning på nåt sätt.
Man kan tänka sig att det är lite ”full fart” på och runt den här tjejen?