Vad har ni för idéer om hemmagjorda sexleksaker, eller saker ni har hemma som kan användas vid lek? Jag tycker om förnedring, känslan av skam, och har nyligen gjort en nose nook av ett gem, resårband och läderhalsband. Såg även ett tips om ätpinnar och gummisnoddar att använda på bröstvårtor eller tunga.
Mitt nuvarande projekt är att göra om en överbliven innerdörr till en gloryholedörr. Fick en över efter renoveringen så har tänkt ha en med hål i stående lite åt sidan inne i garderoben, som man sen kan byta ut ordinarie dörr till när man är på det humöret. (Dörren i fråga går alltså in till garderobsrummet för övrigt, så man får stå där inne)
Har dessutom tänk göra en platta att fästa våran sprutande dildo i med tillhörande fäste. Tänkt att man då ska kunna haka dit den på dörren så den tittar ut lite fint. Bra sätt att dölja utlösningsslangen också, för ytterligare lite mer verklighetstrogen känsla är tanken.
Läs trådstarten och notera att tråden ligger i BDSM, fetischism, parafili och kinky sex. Det är alltså inte allmänna tips på hemgjorda sexleksaker som söks här.
//mod
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!