Har väll gått ett par år nu sedan staten och media lurade i den svenska befolkningen att bry sig om de våldsamma hatiska ockupanterna, trots att ingen innerst inne tycker om dem eller vill ha dem i sin omgivning. Nu är det 2021 och vi kommer bara fortsätta pumpa in dem?
Hur många tiotusentals svenska kvinnor kommer bli våldtagna i år? Hur ser prognosen ut för 2021? Kommer skiten bara fortsätta sakta men säkert ner i skiten eller blir det några förändringar?
Ja, nu har ju Löfvén bevisat sin opålitlighet och sin okunskap i användande av IT, så nu måste han spela på sitt "snällkort" ännu mer, när folket inser att dom satt en från 1800-talet vid makten
Globalisterna befäster sitt absoluta grepp om USA, de drar igång nya krig i Mellanöstern, vilket skapar flyktingströmmar. Självklart skall vi som grannland öppna upp som världens socialbyrå än en gång.
Lycksökare kommer välla in i landet som vanligt, och få bostäder och bidrag från skattebetalarna, fast att det finns bostadslösa svenskar så tar regeringen invällare först