Citat:
Ursprungligen postat av
ChuckyCheese
Herr Adolf var lierad med muslimerna. Öppna en historiebok före munnen.
Allierad och allierad. Det fanns ett SS förband bestående av ett par hundra vita muslimer som stred nere på Balkan.
Han hade även någon form av luddig relation till Stormuftin av Jerusalem då inte heller han var ett fan av judar samt protysk, vilket de flesta araber oavsett trosinriktning var då de såg tyskarna som befriare från brittiskt kolonialvälde.
Speciellt indier var väldigt protyska och skulle förmodligen välkomnat en tysk invasion för att driva ut engelsmännen ur landet.
Islam som ideologi var liksom en ickefråga för västvärlden under krigstiden då vi inte hade några muslimer eller araber här.
Personligen är jag övertygad om att Hitler vänder sig i graven när han ser vad MENA invandringen har gjort med inte bara hans älskade Tyskland utan även resten av västvärlden.