Fick nyss ett helt ok jobb i Stockholm. Problemet är att dom vill att jag ska börja om en vecka så jag hinner inte få fram en bostad innan dess (kan inte åka 300 kilometer fram och tillbaks flera gånger för att gå på visningar).
Så jag vill ha tips på hotell/vandrarhem där man kan bo billigt i några veckor. Helst beläget i Stockholm, alternativt inom pendlingsavstånd.
Jag skulle gärna vilja ha tips på billiga bonden i stockholm, hotell eller vandrarhem spelar ingen roll. Det är priset jag går efter. Hittade en gammal tråd men där var länkarna döda.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!