Citat:
Ursprungligen postat av
Hawk.Tuah
"Annat än hamburgare"? Så du menar att vissa av sakerna dom fick serverat hade de flesta inte reagerat på var märkligt/äckligt?
"De flesta" bör kanske inte gå på en japansk lyxrestaurang som serverar japansk mat från havet. Min poäng är att restaurangen serverar den mat de gör, och de gör det väldigt bra, för annars hade de inte fått två stjärnor. Det är alltså här inte fel på restaurangen utan på gästerna. Jag vill personligen inte äta havspung eller vad den där snoppliknande saken nu kallas, men så hade jag heller aldrig besökt den restaurangen och beställt sådan mat.
Lukas klarade ju av att behålla fattningen, men de andra tre gjorde det inte. Nu när det ändå är lite diskussion om JLC, vad tycker du om kameramannen? Skall han ägna sig åt att filma och hålla tyst eller är det bra att han är en fjärde gruppmedlem?