Citat:
Ursprungligen postat av
iLivid
Är du i ett diskussionsforum får du faktiskt leva med att någon svarar på dina idiotiska frågor din satans rövknullade gymnasiesärskoleelev. Ställ dig i skolans kiosk igen och bre din jävla thekakor med florasmör och ost för det är väl det enda du klarar av.
No shit sherlock det är väl därför CF enligt åklagaren borde få sin psykiska status prövad. Då hon fortfarande dansar i det fria. Oavsett om hon är frisläppt eller inte så har hon fått en väldigt dålig diagnos ställd på sig. Hon är därför inte ett dugg tillförlitlig och speciellt inte ute i det fria motför bakom lås och bom.
Absolut. Jag svarade dock att du är värdelös.
Därför skiter jag fortsatt i dina analyser.
Det är sällan du lyckas leverera nåt som sen faller på plats, om de så gäller domslut på förövare du rövslickar eller att du inte begrep att Fast-gruppen var aktiverad. 😂
Jag hoppas CF kommer lindrigt undan jämfört med KL, speciellt om hon anses ha varit i ett maniskt skov och lättmanipulerad.
Hon ska ha all cred som försöker ägna sig åt rättvisa och ställa till rätta det elände hon var inne i:
Via KL som har motiv och är drivkraften. En patologisk lögnare som är besatt in absurdum.
Var de stoppar undan henne spelar ingen roll bara det blir längsta möjliga tid.