Citat:
Ursprungligen postat av
BosseRingholm
h. De flesta tjejer som jag trffat kan nd inte komma genom penetration, det r att stimulera klitoris som de gillar mest. Oftast vgar de dock inte sga ngot utan de brukar anta att man vill kra in den.
Tjejer r dessutom knslomnniskor och r de frlskade s krvs det ofta mer n bara dligt sex fr att de ska gra slut. Tror inte TS situation r s farligt son du tror.
Du kanske har rtt. Men det dr med att tjejer inte vill ha penetration stmmer inte, det r ju d de blir stimulerade p klitoris via mannen. Det r gnidningen mot klitoris som ger orgasm, inte sjlva penetrationen men det hr ju till d.
Tjejer har ett annat tnk idag n fr 20 r sen. Har man konstant dligt sex, s dligt s att partnern fredrar att runka s r det nog mnga tjejer som drar faktiskt. r sexet jttebra men annat dligt s lmnar man ocks men inte lika fort.
Men du kanske har rtt, hittar TS rtt tjej, kanske en tjej som inte tycker sex r s viktigt s kanske det kan funka. Men visa mig den tjejen som vill ha en revaxrblsa upp i rret fr att bli gravid!!! En knslomnniska fredrar nog att ett barn grs p det mest romantiska stt som finns.